Pokusy ve družině 22.1 09

22. ledna 2009 v 16:28 | adam káčerek |  PŘÍBĚHY MÉHO ŽIVOTA
22.1 2009 Jsme dělali pokusy ve družině.Máme totiž velkou knihu ve družině,takže jsme ji vytáhli a dělali jsme pokus podle návodu.
Za prvé jsme četli o vodě, např. druhy vody, Oxid uhličitý atd.Měli jsme pokusy s vodou.
Pak nás paní vychovatelka rozdělila do týmů.


Nalili jsme do 2 sáčků vodu a do takových divných dalších dvou sáčků s bublinkama, jsme zase nalili vodu,pak jsme šli do cvičné kuchyňky a dali jsme sáčky do mražáku.Pak jsme se vrátili a klučičí tým si stavěli hrad s kostek,ostatní si hráli divně.

3 Kluci měli vyplńovat papír kdy se byli na sáčky podívat,z těch 3 jsem to nebyl já (Aspoň).Chodili tam každých 10 min.A pak se sledovalo, ve kterém sáčku a za jak dlouho voda zmrzne. Pak jsme měli jiný pokus! 2 dívky a 1 kluk šli ven nasbírat do skleniček sníh,donesli ho do družiny a dali jednu skleničku na stůl a 3 pod topení,to byl pokus který sníh ve skleničce dřív roztaje.Jestli ten pod topením a nebo ten na stole. A hádejte který roztál dřív? Ten na stole!No je to zvláštní , ale pravda! Nemohl jsem uvěřit vlastním očím.

Pak jsme si zase hráli Hrál jsem si z vojáky,byla to sranda.
Potom jsme nám paní vychovatelka řekla, že budeme ještě malovat. Dostali jsme papíry a takové zvláštní fixy. Namalovali jsme obrázek, já jsem si namaloval Saturn a ostatní planety a pak se ten papírek namočil do vody a to se krásně zbarvilo. Jsem zvědavý co budeme dělat ve družině příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama